Zespół

dr Dariusz Rutkowski

Prezes Zarządu Forest Consulting Center, ekspert do spraw dotacji europejskich dla leśnictwa i rozwoju obszarów wiejskich. Kierownik Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych. Gotowy zawsze podjąć nowe wyzwanie.

Tel. +48 609 077 338
e-mail: d.rutkowski@forestcc.pl

Mikołaj Rudawski

Absolwent leśnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz programu MBA Poznań- Atlanta na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Od lat związany z branżą leśno-drzewno-biomasową i recyklingową. Pracował zarówno w organizacji Lasy Państwowe jak i w firmach prywatnych z branży. Obecnie zajmuje się rozwojem rynku szkoleń i doradztwem branżowym.

Tel. +48 609 007 581
e-mail: m.rudawski@forestcc.pl

Natalia Stradomska

Studentka IV roku leśnictwa na Wydziale Leśnym w Poznaniu, członkini sekcji pływackiej oraz reprezentantka UP w Poznaniu w zawodach sportowych. Interesuje się ogrodnictwem oraz podróżami. W FCC odpowiedzialna za obsługę administracyjną oraz terenową kursów i szkoleń. Na pierwszej linii w kontakcie z kursantami.

Tel. +48 690 800 290
e-mail: n.stradomska@forestcc.pl

dr Jolanta Grodecka

Absolwentka Chemii UAM, pracowała na Politechnice Poznańskiej, uzyskała tytuł Doktora z zakresu Chemii analitycznej. W FCC zajmuje się koordynacją kursów. Pełna optymizmu, zawsze potrafi nawiązać świetny kontakt, zarówno z kursantami jak i kadrą.

Tel. +48 605 726 729
e-mail: biuro@forestcc.pl

Agata Rutkowska

Absolwentka Wydziału Leśnego UP w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Zarządzanie projektami. Obecnie w trakcie doktoratu oraz studiów podyplomowych Zamówienia publiczne. W FCC odpowiedzialna za obsługę finansowo-administracyjną oraz działalność CKU.

Tel. +48 609 803 221
e-mail: a.rutkowska@forestcc.pl

— ** —

Śp. dr Józef Grodecki

Wiceprezes Zarządu Forest Consulting Center. Prezes Przedsiębiorstwa Usług Leśnych LASTECH  Sp. z o.o., wieloletni pracownik naukowy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w Katedrze Techniki Leśnej. Niekwestionowany autorytet i mentor dla wielu pokoleń leśników. Pracował do ostatniego dnia życia. Zmarł 24 lutego 2017 r. pozostawiając współpracownikom misję edukowania branży leśnej.