Pielęgnacja upraw i młodników (CWiCP)

czyszczenia - slider

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktycznymi zasadami wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych w fazie uprawy i młodnika, w tym głównie zabiegów czyszczeń wczesnych i czyszczeń późnych. Szkolenie może być także wzbogacone o pokazy technik cięcia w zabiegach pielęgnacyjnych z wykorzystaniem pił na wysięgniku.

_______________________________________________________________________________________________

Szkolenie składa się z dwóch modułów – teoretycznego i praktycznego. W ramach wykładów uczestnicy zapoznają się z podstawami teoretycznymi zabiegów czyszczeń wczesnych i czyszczeń późnych. W module praktycznym będzie okazja uczestniczyć w pokazach wykonania zabiegów CW i CP. W tej części przewidziane są zadania dla kursantów, którzy w formie ćwiczeń wykonywać będą zabiegi czyszczeń wraz z uzasadnieniem.

Obecnie zakończyliśmy cykl szkoleń realizowanych w ramach projektu unijnego dla pracowników i właścicieli firm leśnych z woj. kujawsko-pomorskiego.

Odbyły się trzy spotkania w terminach:

  • 13 i 14 maja 2014 r. na terenie Nadleśnictwa Skrwilno
  • 12 czerwca na terenie Nadleśnictwa Solec Kujawski

Kontakt z organizatorem

Wszelkich informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje:

Jacek Rutkowski
tel. kom. 690-800-290,
e-mail : j.rutkowski@forestcc.pl

Szkolenia odbywały się w ramach projektu „Aktualne kompetencje szansą dla regionalnego sektora usług leśnych” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Kapitał Ludzki. Uczestnicy szkolenia płacą tylko 20% wartości szkolenia. W szkoleniu mogą wziąć udział przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego.

logo_efs_kapital_ludzki