100% dofinansowanie kursu brakarskiego

Czy macie Państwo wykwalifikowanego pracownika, który zajmuje się zakupami surowca ? Znajomość norm i umiejętność ich zastosowania oraz zrealizowania skutecznej  reklamacji pozwala na zaoszczędzić sporo pieniędzy. Na pewno koszt szkolenia szybko się zwróci. Jednak jeżeli takie argumenty do Państwa nie przemawiają, to warto jeszcze skorzystać z dotacji którą łatwo można uzyskać a pozwala ona sfinansować nawet 100% kosztów kursu.

Myślimy tutaj o środkach z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, które są w dyspozycji wszystkich Powiatowych Urzędów Pracy. Mamy początek roku i ruszają już pierwsze pieniądze, wystarczy złożyć tam prosty wniosek. Mimo tego, że dokumenty składamy do Urzędu Pracy nie dotyczy to osób bezrobotnych.

O dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego (kursu bądź szkolenia) mogą wystąpić wszyscy pracodawcy, w rozumieniu przepisów ustawy, którzy zamierzają inwestować w podnoszenie swoich własnych kompetencji lub kompetencji osób pracujących w przedsiębiorstwie.

Pracodawca planujący zorganizowanie kształcenia musi złożyć do powiatowego urzędu pracy właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności wniosek o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego. We wniosku tym można już wskazać konkretnego organizatora wybranego kursu (ofertę) np. “Kursu brakarskiego”.

Więcej informacji i pomoc w uzyskaniu dofinansowania: Dariusz Rutkowski Forest Consulting Center kontakt: 609 077 338

Dla uczestników szkoleń organizowanych przez Drewno.pl i Forest Consulting Center doradztwo jest bezpłatne

Zachęcamy do uczestnictwa w najbliższych szkoleniach:

 

Kurs brakarzy drewna okrągłego: 29.02. – 06.03.2020 r.

Kurs brakarzy tarcicy konstrukcyjnej: 05. – 08.03.2020 r.